شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

پیام مدیرعامل

ceo
بنام ایزد ممنان

خواست و ياري خالق بي همتا اميد بخش ما در آغاز فعاليت هاي شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان(سهامی خاص) بود، دوره اي که با تدوين راهبردهاي «توسعه محور» توانستيم مسيرهاي طولاني را در مدت زمان کوتاه سپري نمائيم.

شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان با عـنايت بـر ارزنده تـرين مـفاهيم «چـشم انداز» خـود با تکيه بر صـداقت ، که در يکايک اجزاي اين نهاد «توسعه نگر» موج مي زند، همواره تـلاش دارد تا به ارزشمند ترين قله هاي افتخار که همانا همراهي و هم گامي با برترین و آخرین دانش و تکنولوژیهای روز  جهان در زمینه ماشین آلات صنایع چاپ ، صنایع بسته بندی و  تکنولوژیهای رفع آلاینده های زیست محیطی صنایع است، دست يابد.

بي شک در اين ميان خشنودي مشتريان ، ارزش مندترين سرمايه بوده و مشتريان ، شرکاي حقيقي و همراهان هميشگي موفقيت هاي ما هستند.
اينجانب بر اين باورم که هر گونه دست آورد شرکت در عرصه ي طراحی ،مشاوره ،ارائه  و اجرای طرحهای ملی و فرا ملی مبتنی بر  استفاده از برترین و آخرین تکنولوژیهای روز جهان  و نيل به اهداف تعيين شده، جز با کوشش و مساعي مجموعه کارکنان ارجمند و فرهيخته ميسر نمي گردید. 

آینده سازان صنایع سبز ایرانیان با تفويض اختيار گسترده و دست يابي به تصميم گيري هاي غير متمرکز، سازماني چابک را بنيان نهاد تا به پاي تحولات سريع صنعت چاپ و بسته بندی و رفع آلاینده های زیست محیطی صنایع و با ايجاد زيرساخت هاي لازم، بهره مندي از خلاقيت و مديريت دانش قوي در سازماني پويا و پيش رو را به کشور معرفي نمايد.

همزمان با تداوم پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی، ایفای چنین مسئولیت مهمی را دیگر نه افراد منفرد بتنهایی و با اتکاء صرف به امکانات و منابع محدود پیرامونی خود، بلکه ضرورتا" بنگاه ها و موسسات تجاری با درجات سازماندهی های مختلف عالی و بالاتر عهده دار می گردند.

در قرن حاضر و در عصر جهانی شدن، مبادرت به انجام چنین نقش مهمی از طرف موسسات اساسا" با توان پذیرش مسئولیت های اجتماعی و اهتمام آنها به مشارکت در ایفای یک ماموریت برتر و سازنده قابل تبیین و تعریف است.

اعتقاد ما در شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص) ، همانطوری که بنیانگذار کبیر  جمهوری اسلامی ایران (امام خمینی(ره) ) فرموده اند  بر این باور اساسی مبتنی است که ، اصل این است که باور کنیم ما می توانیم.
با تشکر و درود فراوان
رامین احمدیان
 
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:2
دیروز:32
ماه جاری:810
ماه قبلی:1842
سال جاری:23211
سال قبل:21037
کل بازید:161712
روبات ها امروز:16

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 18 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation