شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

دستگاه چسب گرم

superbinder

سیستم صحافی Super Binder سيستمي كاملا يكپارچه و راه حلی که باعث بالا رفتن فوق العاده بهره وری و کارایی میشود این سیستم کاملا اتوماتیک بوده و بسیار مقرون بصرفه میباشد. این سیستم بصورت کاملا آنلاین دارای یک سیستم چسب گرم 21 گیره ، ترتیب کن فرم ، گیوتین 3 طرف بر ، استاکر و ... میباشد . این سیستم امکان استفاده از کاربران کمی را به دارندگانش میدهد و قابلیت صحافی با سرعت 8000 جلد در ساعت را نیز دارا بوده و با کارایی بالا ، کیفیت ثابت ، اتوماسیون سیستم برای انجام کارهای بزرگتر را داراست.این سیستم جز پر طرفدارترین سیستمهای صحافی در برزیل ، تایوان ، چین ، کرده و آمریکای شمالی میباشد.

super binder 6000

 SUPERBINDER-6000/8000 سیستمی کاملا یکپارچه و راه حلی برای تولید انواع کتاب ، مجله ، کاتالوگ و ... . از ویژگیهای این سیستم میتوان به  راه اندازی  مکانیسم  کاملا جالب دستگاهها به همدیگر با طراحی ساختار نوآورانه و فن آوری های پیشرفته  شده است را نام برد و  ویژگی های برجسته ای همچون  کنترل خودکار  سرو موتورها توسط کاربر با استفاده از  کامپیوتر ( توسط صفحه لمسی موجود در دستگاه ) ، صفحه نمایش لمسی دارای یک نرم افزار کاربر پسند ، آسان و سریع  بوده که قابلیت آماده سازی سیستم برای صحافی را بالابرده و باعث امنیت بیشتر برای کاربر میشود.

 super binder 4000

Challenger-4000/5000 یکی از سیتمهای صحافی چسب گرم JMD میباشد . این سیستم دارای 15 گیره و سرعتی برابر 5000 جلد در ساعت میباشد . دارای تنظیمات دستی و عملکرد دقیق ، تنظیم آسان و دارای قیمتی مقرون به صرفه میباشد. این سیستم بسیار ایده آل برای چاپخانه ها و صحافی کاران است.

sunshin 3000 4000

این سیستم صحافی طراحی و ساخته شده در گروه صنعتی JMD بعد از سیستمهای    Superbinderو  Challenger بنا به درخواست مشتریان طراحی و ساخته شده است.دارای 14 گیره و سرعتی برابر 4000 جلد در ساعت بوده قابلیت اتصال به ترتیب کنهای فرم ، مدل G370 or G460B را دارا است.

این سیستم با عملکرد بسیار عالی و کیفیت بی نظیرش دارای قیمتی بی رقیب میباشد.

superbinder 200 200d

Superbinder - 200EB ارتقا یافته چسب گرم مدل  Superbinder - 200EB است این دستگاه دارای 4 گیره بوده و همچنین  تنظیماتی تمام اتوماتیک  و تنظیمات بسیار آسان برای صحافی کتابهایی با جلد نرم ، تغییر بسیار ساده کاور کتاب قابلیت صحافی کتابهای دوخته شده را نیز دارد.شما تنها با استفاده از یک مونیتور رنگی لمسی قادر به تنظیم کاور و اندازه کتاب بوده و دارای ویژگیهایی همچون تنظیم اتوماتیک گیره کتاب ، قسمت فرز چسب زن پهلو و پایین کتاب ، قسمت تغذیه و دارای قسمت خنک کننده میباشد.

و یکی از اقتصادیترین دستگاههای چسب گرم بوده و مقرون بصرفه از نظر مصرف انرژی میباشد.

  superbinder 150

دستگاه چسب گرم مدل Superbinder - 150D یک سیستم چسب گرم 3 گیره میباشد که بسیار مقرون بصرفه و اقتصادی بوده و مناسب تمامی چاپخانه ها ، صحافی کاران ، کانونهای تبلیغاتی و دفاتر فنی میباشد. با شاخص های صرفه جویی در زمان ، مکان و انرژی یکی از محبوبترین دستگاههای صحافی میباشد. دارای قسمت تغذیه کاور کتاب ، قسمت رنده میباشد که تنظیماتی با دقت بسیار بالا و سرعتی مطلوب میباشد . این مدل همچنین دارای سیستم روغنکاری مرکزی و قسمت ذخیره چسب میباشد .

 superbinder 50e

دستگاه چسب گرم مدل Super Binder 50E  یک سیستم چسب گرم تک گیره میباشد که کاربری بسیار ، تنظیم آسان  و ایمنی بسیار بالا دارا بوده  و مناسب تمامی چاپخانه ها ، صحافی کاران ، کانونهای تبلیغاتی و دفاتر فنی میباشد. و توسط مونیتور رنگی لمسی قابلیت تنظیم سرعت ، گیره ، فرز ، چسب زن پهلو و .... میباشد و با دار بودن سیستم پنوماتیکی و موتور مرحله ای تنظیم خودکار بوده و بسیار مقرون بصرفه میباشد.

queen2000

Queen Ant  بعنوان یک دستگاه چسب گرم برای کارهایی با تیراژ متوسط برای کتابهایی با جلدهای نرم که دارای  فرز،خط تا زن ،  دو فن برای چسب  ، دور چسب زن که بصورت تمام اتوماتیک و خود تنظیم در دستگاه عمل میکند.

 Queen Ant  دارای ویژگیهای ایمنی بیشماری را داراست  و دارای شکل جالب و بومی و بر اساس استانداردهای بین المللی و امنیتی طراحی شده است مانند پنجره های شیشه ای که میتوان برای نظارت دقیق تر دستگاه  از آن نگاه کرد ،   قفل الکتریکی که در هنگام بالا بردن محفظه شیشه ای عمل میکند ، یک پنل که بطور کامل از دخالت و رسیدگی کاربر به قطعات متحرک جلوگیری کرده و باعث  ایمنی بیشتر میشود. دستگاهی نیمه اتوماتیک و کاملا خود تنظیم است که نیازی به آماده سازی قبلی برای اندازه کاور کتاب ، خود کتاب و یا ضخامت کتاب ندارد.

عملکرد  گیره ها  و تعداد آنها نشان دهنده کوشش برای ایجاد راه حل جدید برای  کیفیت، عملکرد و قیمت در بازار است.

اطلاعات فنی:

سایز کتاب                      حداقل 100 × 150 میلیمتر

                                         حداکثر 440 × 320 میلیمتر

ضخامت عطف                حداقل 3 میلیمتر

                                         حداکثر 50 میلیمتر ( بلوک های رنده شده )

سایز کاور                        حداقل 150 × 220 میلیمتر

                                        حداکثر 670 × 440 میلیمتر

سرعت دستگاه            حداکثر 1500 جلد در ساعت

                                         حداکثر 2000 سیکل در ساعت

برق مورد نیاز                  3/5 کیلو وات

 ant 250

يك دستگاه چسب گرم تک گیره و جمع و جور نیمه اتوماتیک برای کارهایی با تیراژ کم و متوسط ایده آل میباشد . مناسب برای چاپخانه ها ، کانون های تیبلیغاتی ، صحافی ها و ... بوده و بطور کامل توسط سیستم PLC اداره میشود و مجهز به سیستم جدیدی است که در آن هم میتوان از سیستم چسب گرم و هم از چسب PUR استفاده کرد. با تکنولوژی جدید و طراحی خاص باعث اطمینان از حداکثر ایمنی برای اپراتور و با بالاترین کیفیت میشود.

اطلاعات فنی:

سایز کتاب                            حداقل 100 × 100 میلیمتر

                                               حداکثر 420 × 350 میلیمتر

ضخامت عطف                    حداقل 1 میلیمتر

                                             حداکثر 50 میلیمتر ( بلوک های رنده شده )

                                             حداکثر 80 میلیمتر ( بلوک های دوخته شده )

سرعت دستگاه                 حداکثر 250 سیکل در ساعت

برق مورد نیاز                     3 کیلو وات

bb4040

صحافی چسب گرم حرفه ای  4 گیره برای ساخت کتب با جلد نرم . این صحافی دارای مزایای بسیار عالی همچون : کاربری آسان ، ویژگیهای گسترده ، عملیات سریع آماده سازی و یک سیستم صحافی جم و جور است. تنها به چند دقیقه نیاز است تا کتابی با سایز و فرمت جدید تنظیم شود.

 این صحافی مسیری ناپیوسته دارد بنابراین اپراتور فادر است با انعطاف پذیری بیشتری کار کند . در نتیجه شما میتوانید کتابهایی را با بالاترین کیفیت تولید    کرده و از رقیبانتان پیشی بگیرید.این سیستم صحافی قابلیت کار بصورت    یک و دو شیفتی را در کارگاهای چاپ و صحافی را دارد و بطور متوسط قادر به ویرایش2000نوع کتاب را دارد .

 bb3002

  • اولین دستگاه صحافی خود تنظیم که با وارد کردن کتاب ، دستگاه بصورت اتوماتیک ضخامت  و طول آنرا تنظیم میکند . حتی اگر برای یک کتاب باشد.
  • تانکهای چسب Eva برای صحافی کتب مرتب شده.
  •  غلتک چسب و 1 رول معکوس زداینده چسب اضافی
  • طراحی عالی  ، دستگاهی کم حجم با جا پایی کوچکتر.
  • ضخامت عطف تا 60 میلیمتر با قابلیت رنده کردن تا ضخامت 3 میلیمتر.
  • قسمت تحویل استاندارد با خنک کننده.
  • کاربری آسان با یک نمایشگر رنگی بدون نیاز به راه اندازی.
  • دسترسی آسان و نظارت بر عملکرد دستگاه.

 bb200

 دستگاهی با ایمنی بالا و بدون خطر ، بدلیل طراحی منحصربفرد.

دارای رنده مخصوص برای نفوذ چسب با عمق بیشتر در هنگام چسباندن به جلد. با فشار یک دکمه میتوانید نیازهایی همچون سرعت ، مقدار چسب ، گیره کاغذ و تمامی قسمتهای الکترونیکی را تنظیم کنید. روند گرمایش دوگانه با هیتر جدا کننده چسب تانک و درام باعث تضمین و مطلوبیت چسبندگی چسب و عمر چسب میشود. کاربری تنها با یک اپراتور و کنترل آسان تمام ریزپردازنده ها. این دستگاه قدرتمند ، سریع و بسیار دقیق میباشد.

 
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:41
دیروز:44
ماه جاری:1307
ماه قبلی:355
سال جاری:8103
سال قبل:21037
کل بازید:146604
روبات ها امروز:563

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 12 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation