شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

دستگاه صحافی آنلاین

bbf 2005

فن آوری امروز باعث تولید تقاضا شده که این سند یک  واقعیت است.  با استفاده از یک اپراتور، این سیستم  یکپارچه در خط تولید می تواند اسناد تجاری با کیفیت  بسیار عالی در محل شما تولید کند.

مدل BBF2005 از نظر فنی و الکترونیکی با خروجی  چاپگر شما هماهنگ میباشد. BBF2005 قادر است با تکنولوژیهای پیشرو صنعت چاپ  دیجیتالی تنظیمات سرعت خود را با سیستم چاپ بصورت  خودکار هماهنگ کند.  همچنین  بوسیله سیستم بای پاس بورگ به شما امکان ترکیب مدل BBF2005 با مدل BDFx را به شما میدهد . 

با استفاده از این تنظیمات کامل، روشن کردن دستگاه تنها با استفاده از یک کلید ، میتوان از 2 روش منگنه و چسب گرم برای به پایان رسانده محصولات استفاده کرد.

bprfx

مدل  BPRFx دستگاهی بسیار مناسب برای صحافی های آنلاین بورگ میباشد که ما را به تولید اسناد با پرت کمتر و کیفیت بالا با  کمترین مداخله اپراتور ، قادر می سازد. با کاربری ساده و اندازه A4 خروجی ورق از چاپگر و ورودی BPRFx است. اوراق از طریق یک یک نونیت میکرو پرفراژ اوراق را از قسمت  وسط پرفراژ کر ده و ورق را به حالت 90 درجه درآورده و از قیمت پرفراژ شده تا میکند.

این ورق چاپ ، پرفراژ و تا خورده از قسمت خروجی کاغذ BPRFx خارج شده و وارد قسمت پشته سازی دستگاه BBF2005 برای ساخت کتاب میشود.

bcfx

 این BCFx یک ماژول فیدر برای جلد کتاب  است که میتواند  تطبیق پذیری بیشتر با اتوماسیون چاپگرهای دیجیتالی با حجم چاپی بالا و یا دستگاههای کپی را افزایش دهد.

با BCFx، شما می توانید جزوه های خود را با جلدهای از قبل چاپ شده  بدون کاهش ظرفیت بارگیری از چاپگر های دیجیتالی و یا دستگاههای  کپی شخصی سازی کنید.

 همچنین باعث بالا رفت میزان بهره وری زمانیکه چاپگر از تغذیه  کاور کتاب استفاده میکند .

در نتیجه: جزوه حرفه ای به پایان می رسید.

power squre

يك سيستم نوآورانه و كامل براي كاربرى در چاپهاي ديجيتالي

دستگاه  PowerSquare Watkiss ™ 200 ترکیبی از چهار فرایند دوخت مفتولی ، تاکن ، صاف کن عطف و کاتر برای تولید کتاب ضخیم با200 صفحه . این ویژگی به طور کامل جهت  تنظیم اتوماتیک برای اندازه های مختلف و صفحه بندی کتاب، از جمله طول کوکهای متغیر برای  ضخامتهای متفاوت کتاب است.

این سیستم چند منظوره راه حل برای  ساخت کتابهایی  از 8 تا 200 صفحه را فراهم می کند .

 

ویژگی های کلیدی:

•     کتاب را از 8 تا 200 صفحه

•     تولید کتاب با کیفیت بالا

•     منگنه زنی کتابهای ضخیم

•     قابلیت منگنه زنی از 1 تا 6 بخیه

•     کاملا خودکار

•     طراحی بومی

•     نیاز به فضای کم

•     بدون نیاز به زمان گرم کردن

•     نیاز به قدرت الکتریکی کم

 PowerSquare به شما سه گزینه  چگونگی کارکرد را به شما می دهد   :

آفلاین، نیر لاین و یا آنلاین.

vario digital

 سیستم پایانی آنلاین

 سند اختتامیه آنلاین قابلیت اتصال  به طیف وسیعی از سیستم های چاپ دیجیتال و قابلیت ساخت مجله ها را در یک عملیات پیوسته و در هنگام چاپ به شما میدهد. کاورهای مجله میتوانند به طور خودکار  در صورت لزوم هنگام چاپ اضافه شوند. این سیستم به شما ویژگیهای عالی با اطمینان بیشتر را به شما ارائه میدهد. و این عمل کیفیت بالا و درجه بالایی از اطمینان را برای کاربرانش پیشکش میکند.

 سوئیچینگ بین آنلاین و آفلاین بسیار آسان است و در چاپگر دیجیتالی  قادر به عملکرد با سرعت بالای تولید را هستند. ساختار ویژه سیستم   فرصت کافی برای ارتقاء و کارایی که مورد نیاز ارائه  دهند.

از ویژگی های سیستم  :

چاپگرهای دیجیتالی را در ساخت مجله به دستگاهی پر ارزش تبدیل میکند.

به صورت خودکار را کاور را الحاق میکند (و ورق های اضافی را در صورت آفلاین بودن)

قابلیت ارتقاع فیدرها تا سقف 8 خانه ساکشن دار SlimVAC 

قابلیت تبدیل برای  استفاده  بین  آنلاین و آفلاین

دارای صفحه لمسی برای کاربری آسان و بومی شده  نزدیک به چاپگر

نوار یونیزه شده فعال ضد استاتیک 

ساخت مجله بدون کاهش در سرعت چاپگر

نسخه های راست و یا چپ دست  با توجه به نوع چاپگر

بدون اصلاح چاپگر مورد نیاز، دسترسی آسان به چاپگر و سینی های کاغذ

سیستم مدولار با مسیر آسان ارتقاء

A5 ، A4 ، A3 و اندازه های ورق های سفارشی

 سطح کار کمتر کارایی ماشین های بزرگتر را میدهد.

near online

بورگ سیستم جدید نیر لاین را با حجم بالای فیدر ورق های پشته شده که همه انها ترتیب شده اند و بصورت یک استاکر درآمده اند ارائه داده است است که بسیار مناسب چاپگرهای دیجیتال رنگی و تک رنگ ، و یا  دستگاههای چاپ افست برای منگنه زدن ، تازدن ، و برش  جزوات ( دفترچه ها )  با یک مجموعه یکپارچه تضمین شده .  این فیدر ورقه ای جدید راه حل پایان بسیار مناسبی  برای کانونهای تبلیغاتی ، دفاتر فنی و چاپخانه هایی که از فرایندهای چاپ دیجیتال و / یا افست  استفاده میکنند.

بورگ بر اساس 50 سال تجربه سیستم تغذیه کاغذی بسیار مطمئنی ساخته است که قابلیت انتقال مستقیم توده های کاغذ از چاپگر به فیدر را میسر کرده که این عمل خود را حلی برای بالا بردن بهره وری است.

شرکت بورگ علاوه بر ساخت ماشین آلات مخصوص دفترچه سازی اقدام به ساخت فیدرهای قابل اعتماد با کارایی بسیار بالا برای راه حلهایی پایانی چاپ ارائه میدهد. علاوه بر این، این خط تولید پایان کامل بوسیله یک رابط کاربری منحصر به فرد کنترل می شود، داده های مورد استفاده برای راه اندازی ماژول های مختلف به طور خودکار برای سازگاری قبل از شروع عملیات ، چک میشوند. این یکی از ویژگی های منحصر به فرد است که نه تنها به کاهش زمان راه اندازی بلکه  فرصتی برای به حداقل رساندن اشتباهات اپراتور منجرب میشود. 

 

ریز آمار سایت


امروز:75
دیروز:73
ماه جاری:1133
ماه قبلی:2090
سال جاری:19038
سال قبل:39751
کل بازید:136502
روبات ها امروز:293

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 31 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation