شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

دستگاه شماره زن

contagor 470

 

CONTAGOR 470plus یک ماشین شماره زنی چرخشی آفلاین با تولید بالا، کیفیت چاپ بالا و ریجستریشن دقیق است.با استفاده از این دستگاه مفید کاربرپسند شما می توانید شماره ، پرفراژ، برش طولی و یا نیمه شکاف (برای کاغذ پشت چسب دار) را به طور همزمان، و یا بصورت ترکیبی ، برخی از این عملیات در یک پاس با نتایج حرفه ای ، در هر نقطه از ورق انجام دهید.

سرعت ماشین  تا 5300 ورق یا مجموعه ای از کاغذهای کاربن لس در ساعت میباشد. این دستگاه سطح بی همتایی از بهره وری ، سرعت ، کاربری آسان و تنظیمات و اجرای سریع به شما میدهد.

تماس بین هد های شماره زنی و کاغذ توسط پوشش سنگین غلتک که از جنس پلی اورتان میباشد تضمین میکند  تعریف روشنی این است که آگور با مجموعه ای از چندین ابزار تواسته است  انحراف کاغذ  را که باعث افتادن سایه شماره میشود از طریق سیستم شماره زنی جمع و جور از بین ببرد.

سیستم جوهر شماره زنی امکان انتخاب بین غلطک های مرکب معمولی افست یا خارج کردن رولهای جوهر را به شما میدهد (رنگهای قرمز و یا سیاه و سفید در دسترس است).

چاپ این ماشین بسیار دقیق است. دارای یک سیستم مکانیکی کامل که باعث حذف خرابی ناشی از کلاچهای الکترومغناطیسی بوسیله دستگاه ریجستر الکترونیکی نوری میشود.

استفاده از هد های شماره زنی  20 اینچی، بصورت موازی یا محدب، در عقب و یا جلو استفاده میشود. هر حلقه نگهدارنده قادر به قرار دادن تا 8 هد موازی یا 7 هد محدب می باشد. حلقه های اضافی می تواند برای افزایش انعطاف پذیری و تولید محصولات، بدون از دست رفتن کیفیت قرار گیرد.

دارای کاربری آسان بوده و کنترل پنل در سمت اپراتور قرار دارد، و دارای عملکردهای چندگانه که مهمترین آناه شامل فیدر دوتا بگیر اپتو الکترونیکی قسمت برای جلوگیری از  اشتباهات یا دو تا رفتن کاغذ به دستگاه  چهت بالا بردن امنیت شماره زنی در هر لحظه است.

 
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:41
دیروز:44
ماه جاری:1307
ماه قبلی:355
سال جاری:8103
سال قبل:21037
کل بازید:146604
روبات ها امروز:568

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 36 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation