شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

دستگاه صحافی سیمی

b-599

پانچ و صحافی کاملا اتوماتیک

سریع ترین دستگاه های تمام اتوماتیک موجود در بازار. با استفاده از فنر دوبل برای صحافی کتاب ، دفترچه یادداشت ، کتاب تمرین، کتاب خاطرات. و بسیاری محصولات دیگر را با فنر دوبل صحافی کند. و تقدیر بسیاری از تونل چرخشی سیم ، که ساده ترین راه حمل فنر دوبل بوده انجام گرفته  و رسیدن به بهره وری بسیار بالا را از طریق تکنولوژی با سیستم تغذیه سیمی خاص برای مدل B-599 HF  را میسر میسازد.

فیدر تغذیه ای Hanger  ( آویز )  می تواند با  استفاده از دستگاه      Hanger Former  ( فرم دهنده آویز )  مجهز شود.

 dp-4500

پانچ و صحافی کاملا اتوماتیک

این مدل یکی از بهترین مدلهای Rilecart میباشد. و تقدیر بسیاری بخاطر طراحی و سیستم الحاق سیم از این مدل شده است . این دستگاه ترکیبی از انعطاف پذیری، تطبیق پذیری و قابلیت اطمینان بالا می باشد. قابلیت پانچ و صحافی کردن بصورت یک خط تولید با استفاده از فنر دوبل برای صحافی کتاب ، دفترچه یادداشت ، کتاب تمرین، کتاب خاطرات و بسیاری موارد دیگر را دارا ست.

 b-535 t-s

صحافی کاملا اتوماتیک

ماشین صحافی اتوماتیک کوچک جدید Rilecart. از مزایای این مدل میتوان به اندازه کوچک ، قیمت کم، افزایش بهره وری و سرعت دستگاه را ذکر کرد. برای پاسخ به درخواست های مدرن ازجمله صحافی کاران و تولید کنندگان لوازم التحریر ایده آل است.

مناسب برای ارتقاء کار پرتیراژ و  راه حلی نیمه خود کار است.

هزینه های کم آن، بهره وری بالا، سادگی، برگشت سریع سرمایه از اولویتهای این دستگاه بوده و مجهز به سیستم کنترل صفحه نمایش لمسی جدید است.

 pb-796

پانچ و صحافی کاملا اتوماتیک برای تقویم

سربلندی ما از ارائه خطوط تولید فنر دوبل است. "دیدن باور کردن است"، این چیزی است که ما می گوییم زمانی که مردم از ما می پرسند در مورد نحوه کار دستگاه . دارای کاربری بسیار ساده و آسان که مدل  PB 796-HD ES یکی از مشهورترین ماشینهای صحافی سیمی در سراسر جهان بجهت قابلیت اطمینان و هزینه های نگهداری کم است.

مجهز به ابزار جدید پانچ با  تنظیم آسان است.

pb-735

پانچ و صحافی کاملا اتوماتیک برای تقویم و کتاب

یک گام به جلو برای اتوماسیون صحافی فنر دوبل با استفاده از این مدل . ماشینی باهوش و انعطاف پذیر قادر به پانچ و صحافی بصورت خط تولید تاضخامت  16/ 9 اینچ. با استفاده از بهترین از تکنولوژی Rilecart، جمع و جور و کاربر پسند، این دستگاه راه حل کامل در زمانی که نیاز به جایگزین کردن ماشین آلات نیمه خود کار بدون خطر از دست دادن سرمایه گذاری است .

r 422

صحافی کاملا اتوماتیک برای ضخامتهای بزرگ

R-422 طراحی شده است به منظور بهبود کیفیت در اندازه های الزام آور بزرگ است.

انبر خاص انبری شکلش باعث تضمین سرعت بهتر تولید و گرد شدگی سیم بصورت هم اندازه است.

tp480

 ماشین صحافی نیمه اتوماتیک

TP-480 MK II T.S یک ماشین بسیار انعطاف پذیر و بسیار محکم است، سریعتر از هر مدل مشابه در بازار و به راحتی مقرون به صرفه تر است. کاربری بسیار ساده و آسان که دارای سیستم منحصربفرد جدید با امکان حمل و نقل آسان را بهبود بخشیده و به سیستم اجازه صحافی تقویم های دیواری و همچنین صحافی کتاب و سررسید را میدهد. از خصوصیات برجسته این مدل میتوان به مصرف کم انرژی ، قیمت پایین ، کاربرپسند بودن در شرایط سخت محیطی و نیاز به نگهداری پایین را ذکر کرد.

این دستگاه واقعا "بادوام و پرقدرت" است: ایده آل برای شروع کار با استفاده از سیستم فنر دوبل .

r 800

 صحافی نیمه اتوماتیک برای صحافی تقویمهای بزرگ

این دستگاه نیمه خود کار در جهان فقط به طور خاص برای صحافی بزرگترین تقویم ها و نقشه ها تا طول 800 میلیمتر ساخته شده است. این ماشین ویژه تقویم به کاربر اجازه میدهد تا دست پیدا کند به بالاترین  سطح بهره وری با ارائه محصولات دشوار . دارای  ابزاری بسیار آسان برای تغییر سریع کار به شما میدهد که این  به نوبه خود باعث سرعت در زمان میشود .

tp480

ماشین صحافی نیمه اتوماتیک

TP-480 تکامل ما با نام "بهترین فروشنده" با ارائه این محصول میسر شده است. مناسب برای صحافی سیمی  تقویم و کاتالوگ های با سایز بالای  3/3 اینچی .

کاربری آسان ، آسان برای حفظ و فوق العاده محکم است. مجهز به سیستم کنترل صفحه نمایش لمسی جدید و سیستم تحویل جدید خودکار در اندازه محدود است.

tp340

پانچ و صحافی کاملا اتوماتیک برای تقویم و کتاب

ساده ترین و سریعترین ماشین صحافی سیبم  نیمه خود کار Rilecart ، به ویژه برای دفاتر فنی دارای چاپگرهای دیجیتالی و مراکز کپی. قابلیت تولید هر نوع محصول از جمله کتاب ها، کاتالوگ ها دفترچه های یادداشت بخصوص برای تولید تقویم مناسب  است.  قابلیت الحاق Hanger های صاف و نامتعارف به تقویم های دیواری . سریع، جمع و جور و دارای  چهار چرخ است. کاربرد کاملا الکتریکی (بدون نیاز به هوای فشرده).کلیه  تنظیمات با استفاده از دست و یا بصورت کامپیوتری انجام میگیرد. نیازی به آچار ، پیچ گوشتی و یا مهره ندارد.  ماشین بسیار عالی  برای تولیدات کم تیراژ.

wb 360

ماشین صحافی نیمه اتوماتیک

WB-360 دستگاه صحافی نیمه خود کار جدید اقتصادی و قابل اطمینان است. در این مدل از صحافی سیمی از قرقره هایی در اندازه دایره ای 3:1” و 2:1” استفاده میشود.

کاربری آسان و بهترین انتخاب برای ورود به دنیای صحافی سیمی با استفاده از  سیستم فنر دوبل.

r 500

صحافی نیمه اتوماتیک

ما "بهترین فروشنده" محصولاتمان هستیم . این مدل  از معروف ترین و ساده ترین دستگاه نیمه خود کار شرکت Rilecart  میباشد . مناسب برای صحافی تقویم ها و کاتالوگ های است.

کاربری آسان ، آسان برای حفظ و فوق العاده محکم است . این مدل  به خصوص دارای دقت بالا در صحافی سیمی با قطر کوچک بوده و یک محصول عالی با قطر موچک را در پایان به شما میدهد. مجهز به سیستم کنترل صفحه نمایش لمسی جدید است.

linea 800

ماشین تنگ کننده الکترونیکی با عرض 800 میلیمتر

کاربری آسان ، مقرون بصرفه و ماشینی مناسب برای تولید انواع زیادی از محصولات.

نصب آسان

کاربری آسان

قیمت پایین

هزینه نگهداری بسیار کم

قابلیت اعتماد بسیار زیاد

linea 500

ماشین تنگ کننده الکترونیکی با عرض 530 میلیمتر

کاربری آسان ، مقرون بصرفه و ماشینی مناسب برای تولید انواع زیادی از محصولات.

نصب آسان

کاربری آسان

قیمت پایین

هزینه نگهداری بسیار کم

قابلیت اعتماد بسیار زیاد


ماشین پانچ الکترونیکی با عرض 800 میلیمتر

F-800 ES با وسیع ترین طول پانچ در بازار، حتی می تواند از غیر معمول ترین تجهیزات برای بالا بردن سودآور زیاد در  بازار استفاده کرد. با توجه به قدرت فوق العاده قوی پانچ امکان  پانچ مقوا ضخیم ، بلوک های بالا ورق و حتی آلومینیوم (با استفاده از روغنکاری مناسب) وجود دارد. مجهز به تنظیم ابزار آسان پانچ و با "تکنولوژی صرفه جویی در انرژی" است.

far 555

ماشین پانچ تمام اتوماتیک

Far-5/55 برای پانچ سریع ورق های نرم در مقادیر زیاد با هر اندازه و هر نوع سوراخ های مورد نیاز برای انواع سیستمهای صحافی مانند : صحافی سیمی ، صحافی مارپیچ ، صحافی پلاستیکی توسعه یافته است .

دستگاه Far-5/55 ماشینی که با دقت طراحی و ساخته شده  است به منظور دستیابی به استانداردهای معتبر و یک زندگی کاری طولانی مدت.

تعویض بسیار سریع و امن ابزارهای دستگاه است.

far 422

ماشین پانچ تمام اتوماتیک با دقت بسیار بالا

این دستگاه پانچ اتوماتیک  Rilecart به طور خاص برای اندازه های کوچک و متوسط طراحی شده است. قابلیت اطمینان، انتخاب چندین ابزار پانچ همراه با تحقیقات پرقدرت در مورد بازار نیازمندیهای مشتریان این مدل به  تولید برای رسیدن به بهترین استانداردهای کیفیت اجازه می دهد.


 
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:41
دیروز:44
ماه جاری:1307
ماه قبلی:355
سال جاری:8103
سال قبل:21037
کل بازید:146604
روبات ها امروز:563

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 11 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation