شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

دستگاه دوخت نخی

f 200

دوخت تمام اتوماتيك كتاب اسمايز مدلهاي F200 ,  F180 , F150

استحکام و کیفیت جز ارکانی هستند که در فلسفۀ مهندسی مدل F200 , F180 , F150  استفاده شده است . نو آوری ارائه شده در صحافی های کتاب یکی از پیشرفته ترین راه حل ها ارائه شده توسط Freccia Smyth است .

f180

اعتبار ما تجربه ای است که طی سالیان متمادی و دراز در تولید دستگاههای دوخت بدست آمده است و رشد همراه با تجربه و نوآوری باعث ساخت دستگاه دوخت مدلهاي  F200 , F180 , F150  شده است که یکی از رضایت بخشترین دستگاههای روز دنیا میباشد.

f150

برنامـه نویـسی

کامپیوتر بوسیله سرو موتورها ، تنظیمات سایز اصلی وارد شده توسط اپراتور را اداره می کند .

مانیتور صفحه لمسی جدید بروی محور چرخشی قرار دارد که دسترسی به آن آسان بوده و قابلیت چرخش و استفاده حتی در پشت دستگاه را دارد .

در پی دستورالعمل های زیر قابل برنامه ریزی است

برنامه نویسی از 4 دهنه بالا و 4 دهنه پایین

برنامه نویسی دهنه باز کننده لپ

برنامه نویسی تنوع سرعت موتور اصلی و چرخ جلو برنده

برنامه نویسی برای چسباندن ته فرمها (آپشنال )

برنامه نویسی کنترل مراحل ترتیب (آپشنال )

مدیریت سیستم اتوماتیک روغن کاری

مدیریت کنترل موتور الکتریکی

تشخیص کارهای الکترومکانیکی

امکان استفاده از خدمات تشخیصی بوسیله اتصال مودم

لودینگ ، تغذیه و باز کردن

فرمهای دوخته شده در مخزن بارگیری شده اند . یک فتوسل متصل به مونیتور ( اختیاری ) درستی مراحل ترتیب شدن فرمها را کنترل کرده و در موارد اشتباه موجب توقف کار میشود . فرمها طی بخش دهنه (باز ) در جریان singled بوسیلۀ تسمه جابه جا میشود . این سیستم منحصر به فرد باعث کاهش 50 درصدی سرعت حرکت فرمها  در مقایسه با جابجای متداول  می شود. زمان تماس با بازکن های وکیوم طولانی تر شده و حرکت خاص چرخش شعاع مکنده ها ، ما را از باز کردن دقیق و آهسته فرمها حتی با وجود کاغذ متخلخل ، پروفراژ سنگین و الکتریسیته ساکن ضمانت میکند . لپ ابزار استاندارد باز کردن فرمها در دستگاه مدل F200 , F180 , F150 بدون نیاز به محاسبه بوده و  با برنامه ریزی آماده بکار است و نیازمند هیچگونه نصبی نمیباشد. طبق تقاضا ، دومین بازکننده لپ قابل نصب شدن است که داشتن دو دهنۀ وکیوم اضافی را بعد لپ . برای کاغذ متخلخل ، دهنه های نوع ونچورا که موجود هستند ، امکان پذیر خواهد ساخت .

f145

دوخت تمام اتوماتيك كتاب اسمايز مدلهاي  F145

این دستگاه دوخت خودکار کتاب بیشترین ارزش را نزد شرکتهای گرافیکی را بدست آورده که خواهان استقلال در تولید کتابهای دوخته شده هستند . این مدل توانایی راضی کردن همه درخواستهای تولید را به خاطر استفادۀ آسان و سرمایۀ اندکش دارد . به خاطر استحکام و حجم کوچک ، دستگاه مورد علاقه  اکثر صحافی کاران میباشد.

محافظ جلو ( Guard  Front )

با باز شدن خودکار به اپراتور  اجازه میدهد تا دستگاه را در  صورت بروز هر مشکلی  سریعا متوقف کند. همچنین

 دو دریچۀ بزرگ امکان نظارت  بر دستگاه  در طول کار را به کاربر میدهد .

رابط اپراتور با دستگاه شامل  صفحه نمایش لمسی مرکزی است که وظیفه اش فعال کردن تمام پارامترهای عملکرد

 دستگاه و بررسی عملکرد دستگاه از هر دو طرف میباشد.

سیستم اصلاح برای پشت فرم ها در بالا و پایین چرخ است که به طور کامل اصلاح دهنه پشتی فرم برای تمرکز کامل روی بخیه های دوخت را تضمین می کند .

زین متحرک مجهز به سیستم قفل فرم بصورت دقیق و ارائه موقعیت کامل فرم روی زین است و تمرکز کامل روی بخیه های دوخت را ضمانت می کند .

تغذیه کنندۀ خودکار مجهز به 4 مکنده بالایی و 4 مکنده پایینی است که بوسیله برنامه ریز الکترونیکی فعال شده اند . همچنین دستگاه دارای یک قسمت تحویل کاملی است که با وسیله ی مکانیکی برای باز کردن دهنه  فرم که از همان طرف دست کم در فاصله 10 میلی متری لپ قرار دارد  .

باید قدردانی کرد به جهت طراحی بسیار جمع و جور بارگذاری فرم ها در مخزن و فیدر تخلیه آثار دوخته شده که بوسیله اپراتور خیلی راحت انجام می شوند .

concept

لاين ترتيب كن و دوخت مدل   CONCEPT

سیستم دوخت و ترتیب کن جدید « concept  » دستگاه ترتیب کن افقی جدید با قابليت تغذيه دو دستگاه دوخت اسمايز يا بيشتر.

این دستگاه ترتیب کن افقی در پی تجربه ی سالهای زیاد که کمپانی کسب کرده ساخته شده ، خط تولید « concept  » جدید مزایای مهم عملی و انعطاف پذیری خاصی را ارائه می دهد مزیت عملی در استفاده این تکنولوژی ، سیگنیچر آسان روی ترتیب کن پاکتها است . صرفاً چون در ترتیب کن عمودی احتمال دارد که لودینگ در هر خانه ، با یک یا دو سیگنیچر که مزیتش دو برابر کردن شمار بخش ها پی سفارش متوالی است ، به حداکثر می رسد ، سایز هد به 320 میلی متر (امتیاز ) ، کاهش ابعاد فضای کف خط تولید است .

سیستم چرخشی 180 درجه ای فرم ها

سیستم (امتیاز ) به صورت خودکار احتمال دو برابر کردن سیگنیچر های چاپ شده در (رفت و آمد )

 (کاهش ) ذخیره هزینه اپراتور و دو برابر کردن ظرفیت دستگاه ترتیب کن را ارائه می دهد .

تغذیه کننده By-Pass

هر دستگاه دوزنده ی کتاب مجهز به سیستم بای پیس که در کانوایری قرار گرفته که بلوکهای کتاب ترتیب شده را در فضای لودینگ دستگاه دوخت کتاب هدایت می کند .

مانیتور صفحه لمسی master 8 برای برنامه ریزی تجسمی ، داده های تولید و نظارت کامل بر خط تولید طراحی شده است .

طرح مساعد  برای اپراتور در کارهای شروعی و ترتیبی ، دستگاه ترتیب کن است که شامل یک سری مانیتورهای صفحه لمسی 5 اینچی است که به آسانی اجازه ی تایید فرایند کاری صحیح در خط تولید را می دهد.

diamond 110

این دستگاه در کارخانه JMD ساخته شده و بر طبق آخرین استانداردهای اروپا طراحی شده است. Diamond-110  یک دستگاه دوخت کتاب تمام اتوماتیک با سرعتی برابر 135 دوخت فرم در دقیقه میباشد. امکان دوخت صاف و یا دوخت صلیبی را دارد. 

supersew

 این دستگاه در کارخانه JMD ساخته شده و يكي از پرطرفدارترين دوختهاي كشورهاي آسيايي ميباشد. SUPSEW یک دستگاه دوخت کتاب نیمه اتوماتیک با طراحی بسیار جالب بدنه و جمع و جورش دارای کابری بسیار ساده و آسان میباشد. حداکثر سایز دوخت آن برابر 25 × 37 سانتیمتر است.

 sxs460

SXS460

این دستگاه در کارخانه JMD ساخته شده و يكي پرمصرف ترین دستگاههای برای صحافی ها و چاپخانه های کوچک میباشد . حداکثر سایز دوخت آن برابر 46 × 46 سانتیمتر است.

SXS460B

تنها تفاوت این مدل با مدل SXS460  وجود کاوری بر روی بدنه آن است که موجب شکیل شدن این دستگاه دوخت میشود.

 

ریز آمار سایت


امروز:21
دیروز:38
ماه جاری:1063
ماه قبلی:355
سال جاری:7859
سال قبل:21037
کل بازید:146360
روبات ها امروز:229

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 52 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation