شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

دستگاه برش کاغذ

k series

گیوتین های سری K-CL

این سری از دستگاههای با امنیت بالا ، قابل اطمینان و با کاربری راحت و سرعت بالای برش با پیشرفته ترین استانداردهای اروپا طراحی و ساخته شده است . و با آخرین فن آوری بومی خود با استفاده از مونیتورهای لمسی رنگی مارک NEC  ژاپن مجهز شده و به برنامه چند زبانه خود مجهز شده است. و با استفاده از ورودی USB میتوان آنرا به روز رسانی کرده و یا برنامه کامپیوتری را دانلود کرد.کلیه قطعات کامپیوتری بکار رفته در این دستگاههای ساخت صنایع آمریکا بوده و این خود قابل اطمینان بودن و عملکرد درست این دستگاه را ثابت میکند  وقابلیت برقراری ارتباط مابین سیستمهای دیگر را داراست.قابلیت اداره کامپیوتر سیستم و رفع اشکال آن از راه دور میسر است. دارای یک موتور عقب ژاپنی برای کمک به اندازه گیری دقیق سروو موتورها در عقب. دقت بالای هل دهنده ها و سرعت 18 متر در دقیقه و همچنین قابلیت نشان دادن نحوه قرار گرفتن کاغذ در مقعیت با اختلاف 01 /0 میلیمتر از قابلیت های این دستگاه برش میباشد. فشار گیره این سیستم قابل تنظیم از 150 تا 7000 دن میباشد . این سیستم مطابق با استاندارهای اروپا ساخته شده است.

گیوتین های سری K-CD

در سری سی دی از صفحه نمایشی  4/10 اینچی مارک شارپ استفاده شده است که باعث اطمینان از استفاده از ماشین میشود این صفحه های نمایشی رنگی بوده و دارای کیفیت بالا (25600) میباشد.  آنها می تواند 10000 گروه را ذخیره سازی کرده که زمان ذخیره سازی آن می تواند به 300000 ساعت برسد.

 گیوتین های سری KS-CD

دستگاه برش کامپیوتری کاغذ

در این سری از صفحه نمایشی  4/10 اینچی مارک شارپ ساخت ژاپن استفاده شده است. با برنامه های مخصوص  با عملکرد آسان و با قابلیت ذخیره سازی  300.000 ساعت در حافظه اش را دارا ست. با مبدل مخصوص موتور فیدر که ساخت میتسوبیشی بوده دستگاه را قادر می سازد ریجستر کردن عرضی با اختلاف1 /0 ± میلیمتر بصورت همزمان است.سیستم دنده مارپیچی باعث تسهیل در کارایی شده که سرعتی برابر 45 بار برش در دقیقه را به ما میدهد. تیغه نگهدارنده به آرامی تله کاغذ را قفل کرده و باعث کاهش آسیبهای ناشی از لغزیدن کاغذ و عملکرد بد برش میشود. قابلیت اطمینان به طور کامل از طریق عملیات پایدار و واجد شرایط با سیستم های کامپیوتری صنعتی تضمین شده است.

 s28 series

گیوتین 3 طرف بُر مدل S28D

قسمت مکانیکی دستگاه :

دارای بدنه ای محکم با عمر طولانی مدت و سازگاری بالا با محیط و همچنین کیفیت عالی برش . با دنده ها و چرخ دنده هایی که توسط ماشینهای مخصوص  CNC برای استواری در حرکت و دقیق بودن در برش تراش داده شده و مطابق استانداردهای CE میباشد. کلاجهای الکترومغناطیسی برای کارایی بالای ترمز و همچنین کیفیت برش بهینه شده با کیفیت بالای تیغه های برشی HSS  . سیستم روغنکاری مرکزی نیاز به نگهداری بسیار کم از مزایای این دستگاه میباشد.

قسمت برقی دستگاه :

کل ماشین توسط کنترل PLC اداره میشود و بخشی حرکتی و  استاکر دستگاه توسط اینورتر به طور جداگانه کنترل میشود. در مدل H  از یک مونیتور 7/5 اینچ لمسی رنگی استفاده شود ودارای انواع زبانهای مختلف ، با سرعت مداوم در حال اجرا ، برش عرض ، برش طولی، شمارش کتاب های برش شده و دارای یک  زنگ هشدار دهنده دارد.

lifter

بالا بر :

بلند کردن تله های کاغذ به سمت بالا و پایین. عین ویژگی انسان مشرق زمین ، دستگاهی با عمل دوستانه دارند. متریالهای برشی به صورت خودکار بالا برده میشود ، اپراتور می تواند مواد برشی را به jogger  یا دستگاه برش انتقال دهد که باعث بهبود بهره وری برش به میزان  10 درصد می شود.

 jogger

هل دهنده:

این دستگاه باعث آماده سازی کاغذ برای برش میشود. درصورتی میتوان از برش اطمینان یافت که کاغذهای جدید آماده شده باشند و در خروجی ماشین برش با احتیاط روی هم جمع شده باشند. این دستگاه قابلیت حذف  هوای موجود مابین کاغذها را داشته که این عمل باعث بهبود دقت برش و کاستن میزان ریسک میشود.  دقت در همترازی بسیار مهم است در دقت برش و اساسی برای کیفیت تولید نهایی است.  آماده سازی برش باعث بهبود بهره وری برش به میزان 50 درصد است.

untitled-1

تخلیه کن:

تخلیه کن با تغذیه خودکار ، تخلیه اتوماتیک، وظیفه تله کردن کاغذ ، که  می تواند که میتواند یکی از دستگاههای پایانی برای کار برش باشد و موجب از بین رفتن مشکلات موجود کارگری میشود. یک سنسور با کیفیت بالا برای تشخیص موقعیت ورق و ستون بندی موقعیت ، انعطاف پذیر میله های  ایمنی برای جلوگیری از صدمه زدن دستگاه به دیگران در این دستگاه وجود دارد . زبانه پنوماتیک سیستم برای حفاظت از کاغذ در دستگاه  تعبیه شده است و همچنین موتور اصلی ساخت کشور  آلمان میباشد.

 t-e20


 
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:41
دیروز:44
ماه جاری:1307
ماه قبلی:355
سال جاری:8103
سال قبل:21037
کل بازید:146604
روبات ها امروز:568

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 37 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation