شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

ماشین آلات چاپ لیبل

نامه الکترونیک چاپ PDF

centerflex

CenterFlex

نسل جدید سنتر فلکس  احتمالا جمع و جور ترین چاپ 6 رنگ فلکسوگرافی در بازار با ویژگی های بی نظیر استانداردش باشد. بدون اصلاح سنتر فلکس قادر به چاپ فیلم ها و لیبل ، لیبل های سنگین و مقوای سنگین نبود بدنی معنی که با اطلاح سنتر فلکس این سیستم قادر به چاپ انواع متریال میباشد. مفهوم چاپ مرکزی یک موفقیت اثبات شده برای چاپ همه انواع متریالها و برنامه های کاربردی تخصصی است.

همه تجهیزات جدیدوسیستم خشک کن بسیار کارآمد اجازه می دهد تا سرعت چاپ در مقایسه با ماشین آلات چاپ مشابه با جوهر کارتریج در یونیت ها بیشتر بوده  ،  در حالی که رولهای آنیلوکس امکان تعویض را در عرض چند ثانیه بدون نیاز به ابزار به ما میدهد.

تطبیق پذیری همچنین یکی از ویژگی های کلیدی از سنترفلکس است ، با چاپ برگردان ، چاپ روتاری فویل سرد ،  ترن بار ( میله چرخشی )، سلفون کشی و  و بسیاری از دیگر امکانات افزایش دهنده تولید در دسترس است.

سرعت بالای چاپ و مبدلها

• یک ماشین چاپ سیلندر مرکزی با طراحی جمع و جور

•  4 یا 5 یا 6 رنگ اختیاری

• فن آوری تعویض سریع کارتریج

• راه اندازی سریع و تعویض سریع کار چاپی

• آنیلوکسهای چرخشی محکم و قرارگیری اتوماتیک کلیشه

• سیستم مادون قرمز و بخش پخت یووی

• رول به رول یا مبدل رول به ورق

webflex

WebFlex

نگاهی به خصوصیات و قیمت مناسب وب فلکس داشته باشید و اندیشه ما نگاه دقیق تر به فوکوس بوده که شما را قادر میسازد  محصولاتی مورد نیاز تولید را هنگامی که تیم طراحی فوکوس در حال توسعه نسل جدیدی از ماشین های چاپ است تهیه کنید ، آنها تا به حال یک هدف واحد در ذهن داشته باشند. که همانا تولید دستگاه با عملکرد عالی، که مطالبات ودرخواستهای صنعت چاپ و صنعت بسته بندی را تامین کند. بهره وری بالا و کیفیت سازگار ضرورتی  در بازار فزاینده یک درخواست ضروری است. در وب فلکس ، ما در حال راه اندازی یک ماشین مدولار چاپ که بسته ای با تجهیزات پیشرفته که باعث اطمینان شما از تولید محصولاتتان میشود.

این یک دستگاه چاپ برای کارهای سنگین که با 3 سیستم کنترل مدار تنشن که باعث حصول اطمینان از ثبات مطلق ریجستر در  یک طیف گسترده ای از فیلمهاتا لیبل های پشت چسبدار ، مقواهایی با تراکم بالا و متریالهای بسته بندی شده است. ماژول های چاپی نهایتا تامین میکند  سیستم سریع تعویض کارتریج که خود میتواند شامل خارج کردن کارترج در چند ثانیه و تغییر کارتریج بدون نیاز به ابزار باشد. علاوه بر این، ما باید یک طیف وسیعی از تجهیزات جانبی، مانند سیستم های فویل سرد،سیلک اسکرین ، تورن بار ، سلفون کشی  و یک گروه از سایر محصولات دیگر که باعث بالا رفتن  امکانات وب فلکس میشود را تولید کرده تا  بهترین ارزش چاپی را در میان ماشین آلات فلکسوگرافی موجود امروزه را به ما بدهد.

سرعت چاپ بالا و مبدل

• طراحی سیستم چاپی این لاین

• 1 تا 10 رنگ، پیکربندی مدولار

• تکنولوژی تعویض سریع کارتریج

• راه اندازی سریع و تعویض سریع کار چاپی

• آنیلوکسهای چرخشی محکم و قرارگیری اتوماتیک کلیشه

• سیستم خودکار شستشوی کلیشه

• سیستم مادون قرمز و بخش پخت یووی

• رول به رول یا مبدل رول به ورق

proflex

 Proflex

موفقیت طولانی مدت فوکوس در ساخت ماشین آلات جمع و جور مرکزی موجب معرفی نسل جدیدی از ماشین آلات چاپ فلکسوگرافی جمع و جور و آنلاین که  با طراحی منحصرفردش باعث ایجاد شکاف بسیار بزرگی بین ماشین آلات سری وب فلکس شد.

پروفلکس 250 ، جدید ترین سیستم های مدولار مقرون به صرفه در بازار است. ماشین پروفلکس در 2، 4، 6 و یا 8  رنگ قابل دسترس است و مطمئنا برای آنهایی که فضای محدودی دارند با این حال نیاز به طیف گسترده ای از انواع چاپ و تجهیزات تبدیلی دارند بسیار مناسب است.پروفلکس واقعا مفهوم درستی از سیستم مدولار بوده و به طور کامل قابلیت ارتقا دادن را دارد.

در این مدل چاپی سیستم تعویض سریع کارتریج همانند سیستم استفاده شده در مدل سنترفلکس بوده، در حالی که حفظ تنوع همانند سیستمهای بزرگتر وب فلکس را داشته از جمله آنها میتوان به : سیستم فویل سرد ، ترن بار ، دیلمیتینق و سایر تجهیزاتی که باعث افزایش امکانات تولید میشوند ، را نام برد.

تکنیک های ساخت و ساز مقاوم اطمینان از استحکام تمام محصولات چاپی ، از فیلم تا لیبل های پست چسبدار، برچسب ها و مقوا میشود.

سرعت چاپ بالا و مبدل

• طراحی سیستم چاپی این لاین

• 2، 4، 6 و یا 8 رنگ، ساخت و ساز های مدولار

• تکنولوژی تعویض سریع کارتریج

• راه اندازی سریع و تعویض سریع کار چاپی

• آنیلوکسهای چرخشی محکم و قرارگیری اتوماتیک کلیشه

• سیستم مادون قرمز و بخش پخت یووی

• رول به رول یا مبدل رول به ورق

    

reflex

Reflex

عرضه رفلکس یک راه حل اقتصادی برای تبدیل و پایان هر چاپ وب از یک ماشین چاپ دیجیتالی یا یک ماشین متعارف است.

سیستم محور سروو کنترل موقعیت وب برای اطمینان از ریجستر عالی با نضارت بر  طیف گسترده ای از چاپهای چند گذری ، لاک الکل یا دایکات ایجاد میکند.

هر رفلکس ابزاری برای " آماده شدن " چاپ ، لاک الکل ، دایکات ، رول بازکن و شیت کن را آماده میکند.

رفلکس یک ابزار تبدیلی جمع و جور است که در صورت نیاز  موجب تنوع در استفاده از چاپ مستقل و تجهیزات تبدیلی میشود.

این لاین و یا با کاربری مستقل

• کنترل ریجستر با فشار یک دکمه (اختیاری)

• یک سیستم پایانی دیجیتالی کامل و یا سیستم تبدیلی

• طراحی جمع و جور  و راه حل برای کار جریان

• سریع، راه اندازی آسان

• تکنولوژی تعویض سریع کارتریج

• سیستم مادون قرمز و بخش پخت یووی

آنیلوکسهای چرخشی محکم و قرارگیری اتوماتیک کلیشه

• رول به رول یا مبدل رول به ورق به آسانی

letter flex

LetterFlex

فوکوس طراحی دوباره بر روی کل تجهیزات لترفلکس برای پاسخگویی به درخواستهای در بازار پوشاک انجام داده است.   بهبود بهره وری راه حلی است با زمان و نیازمند ابزاری که بتواند در هزینه های تولید به طور موثر هر دو حجم چاپهای لیبل با تیراژ کم و زیاد را تحویل دهد. حق انحصاری تولید سری ال ایکس با کارایی بینظیر و سهولت در کاربری از یک قیمت پایین نسبت به تجهیزات موجودش بهره مند است.

ترکیب شدن با سیستم برش اولتراسونیک فوکوس به ما امکان بهره مندی از کارآمدترین سیستم چاپ لیبل را در دنیای امروز میدهد. 

tang trans

  TagTranse

 فوکوس افتخار دارد به توسعه یک مفهوم جدید از لیبل با استفاده از آخرین فن آوری های ال ایکس لترفلکس و تکنولوژی سلک اسکرین تاق ترنس تی ام برای تولید کاغذهای برگردان مخصوص  جهت انتقال آن بر روی پوشاک و زینت دادن آنها .

فوکوس باعث گسترش منحصربفردی در جوهر، شیمی کاغذ و فن آوری انتقال چاپ با ثبات کل تصویر بر روی پوشاک و یا پارچه و حذف استفاده از دوخت برای نگهداری لیبل روی پوشاک و پارچه ها شده است.

در این میان ارائه دهندگان راه کار در صنایع چاپ لیبل بوده اند که برچسب های بسیار متفاوتی ارائه کرده اند. اما اعتقاد داریم که فوکوس اولین شرکتی هستیم که طراحی تجهیزات خاص برای پاسخگویی به تقاضای این تکنولوژی در حال ظهور " پرداخته است.

مجموع انتقال چند رنگ ، زیبایی ماشین LX است که می توان از آن برای تولید محصولات با کیفیت بالا با انتقال چند رنگ پیچیده (فرآیند چاپ 4 رنگ عکس) بصورت رول به رول با لایه چسبی مورد نیاز توسط پودر چسبی منحصربفرد فوکوس یا به روش سنتی سیلک اسکرین انتقال یابد.

فوکوس میتواند یک سیستم اثبات شده که به اندازه کافی در فضای کوچک در موقعیت های استراتژیک جهانی برای عرضه تولید کنندگان لباس های محلی فراهم کند.

hontec

HY-R260 / R460

هانتک یکی از حرفه ای ترین کارخانه ماشین آلات چاپ لیبل است. این کارخانه در سال 2003 تاسیس شد.

تیم عملیات از تکنسین های با تجربه ی گسترده  در زمینه ماشین آلات لیبل و مهندسین ماشین آلات چاپ تشکیل شده است. هانتک متمرکز شده بر روی تحقیقات و ساخت ماشین آلات چاپ روتاری، و دارای گسترده ترین بازار در چین و کشورهای خارجی است.هانتک دارای یک تیم کاملا حرفه ای است که همیشه پویا و نوآورانه بوده ورسیدن بهکمال را همیشه سرلوحه خود قرار داده است.

 در دنیای در حال تغییر چاپ هانتک همواره برای پاسخ به نیازهای مختلف پر انرژی و خوب بوده و راغب است تا شمار تا رسیدن به آینده روشن همراهی کند.

آخرین به روز رسانی ( شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 22:34 )  

ریز آمار سایت


امروز:5
دیروز:76
ماه جاری:1139
ماه قبلی:2090
سال جاری:19044
سال قبل:39751
کل بازید:136508
روبات ها امروز:14

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 19 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation