شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

افست روتاری

نامه الکترونیک چاپ PDF

i-125

 دستگاه چاپ افست رولی مدل I–125–BF

این سیستم ساخت کارخانه ایمر اسپانیا میباشد. و یکی از کاملترین دستگاههای ساخته شده در اروپا است. و ایده آل است برای چاپخانه های کوچک میباشد  این سیستم برای چاپخانه هایی که کیفیت عالی را همراه با سرعت بالا میخواهند بسیار ایده آل است. کارخانه ایمر بر اساس تجربه ای که در طول سالیان دراز کسب کرده و همچنین تلفیق آن با نیاز مشتریانش باعث شده است تا ماشین های افست رولی با کیفیت عالی و با نتیجه کاری عالی و قابل رقابت ارائه دهد.

این افستها درارای فرمتهایی از 15 تا 28 اینچ با عرض چاپی 49 سانتیمتر و یا 52 سانتیمتر بوده و برجهای رنگی آن با استفاده از مرکبهای معمولی افست و یا مرکبهای  UV  استفاده شود. همچنین قابلیت نصب یونیتهای فلکسو ، یووی موضعی بوده و قابلیت تاکردن ، شیت کردن  به همراه استاکرهای مجهز به سیستم Non-Stop  را داشته و امکان نصب طیف وسیعی از تجهیزات را بر روی لاین چاپ دارد.

کارخانه ایمر تمام گزینه های لازم را بنابر نیاز مشتری تامین کرده و به کاربر اجازه چاپ انواع مختلف محصولات از جمله : فرمهای بهم پیوسته ، دفترچه سازی ، چاپ کتاب ، لیبل ، مجله ، روزنامه و ....  را با کیفیت عالی به شما میدهد.


 i-115

دستگاه چاپ افست رولی مدل I–115–BF

این سیستم ساخت کارخانه ایمر اسپانیا میباشد.     این سیستم با  داشتن بدنه ای بسیار محکم مورد تحسین بسیاری از کاربرانش  قرار گرفته است. این سیستم توسعه یافته و امکانات  متعددی را میتوان در پیکربندی آن بکاربرد که سیستم را قادر به چاپ

 انواع فایلهای گرافیکی کرده و بسیار ایده آل برای چاپهایی با تیراژ بالا و متوسط است.

سیستم I–115–BF  قادر به چاپ طیف وسیعی از : فرمهای بهم پیوسته ، فرمهای پستی ، لیبلهای لیزری و چاپ دفترچه ها و .... میباشد. کارخانه ایمر توانسته سیستمهای خود را برحسب نیاز مشتریانش توسعه داده و در این سیستمها از آپشنهای مختلفی همچون : برجهای افست ، برجهای فلکسو ، دایکات ، سوراخ کن فرمها ، طلاکوب و ... استفاده کند.

این سیستم با داشتن ویژگیهای فنی ، کیفیت عالی ، خدمات ، قیمت رقابتی ، استحکام تبدیل به یک سیستم بی رقیب شود.

 i-90

 دستگاه چاپ افست رولی مدل I–90–BF

این سیستم ساخت کارخانه Imer  در اسپانیا میباشد. این مدل کوچکترین مدل ساخته شده کارخانه Imer  بوده و ایده آل است برای چاپخانه های کوچک میباشد و بسیار مناسب برای چاپ بر روی فرمهای بهم پیوسته ، فرمهای پستی و ... .

کاربری این دستگاه بسیار آسان بوده و کمترین زمان را برای تعویض کار نیازمند است. از مزایای این دستگاه میتوان به : نیاز به ابزار کم ، تغییر سریع کار ، جهت چاپ بر روی کاغذهای خاص کافی است تنها کاست دستگاه را عوض کرد ، تعویض کاست بدون اتلاف هر گونه زمانی امکانپذیر است ، دارای میز تحویل گیرنده Non-Stop  میباشد.

این ویژگیها ست که باعث ساخت ماشین چاپ قدرتمند ، قابل اطمینان ، با کیفیت میسازد و با وجود قیمت بسیار عالی آنرا بی رقیب میسازد.


آخرین به روز رسانی ( شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 22:28 )  
asiatec-banner-1398

ریز آمار سایت


امروز:42
دیروز:44
ماه جاری:1308
ماه قبلی:355
سال جاری:8104
سال قبل:21037
کل بازید:146605
روبات ها امروز:590

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 26 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation