شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص)

     English  Azerbaijan  Armenia  Persian

افست چاپ روزنامه

نامه الکترونیک چاپ PDF

wifag

Wifag مبتکر و پیشرو در ارائه راه حل های نوآورانه صنعت چاپ با بیش از 160 سال تجربه در فناوری چاپ است . که دستگاههای چاپ روزنامه ، سمی کرمشیال ، دستگاه چاپ کتاب و چاپهای دیجیتالی را تولید میکند.

Wifag با طراحی راه کارهای رقابتی چاپ موجب اطمینان از عملکرد مطلوب و با کیفیت همراه با کمترین هزینه ممکنِ در هر نسخه چاپی است.

Wifag   یک حرکت انقلابی با سری جدید از ماشین آلات چاپ در آینده صنعت چاپ خواهد داشت.

 انعطاف پذیری و بهره وری با رویکرد کاملا مدولار نشان دهنده ویژگیهای ساخت تمام دستگاه های چاپ Wifag است. دستگاههای چاپ  و اجزای سازنده برای بهره وری و راحتی تعمیر با توجه به نیازهای آینده طراحی شده است.

ماشین چاپ روزنامه با یک یا دو عرض که سرعتی برابر 000 75 کاتاف در ساعت در سایزهای سیلندری ( 1×2 ، 1×3 ، 2×2 ، 1×4 ، 2×4 )  و کاملا اتوماتیک، با سرعت بالا  و ماشین چاپ روزنامه هایی در سایزهای سیلندری (1×4 ، 2×4 و 2×6 ) با سرعتی بیش از 000 100 کاتاف در ساعت است.

تجهیزات Semi-Commercial   برای قرارداد چاپهایی که  به منظور بهبود بهره وری هزینه و افزایش سود دهی از ماشین آلات چاپ درخواست شده است.

ماشین چاپ افست کتاب با سایز درخواستی و ماشین چاپ دیجیتالی با حالات مختلف تاشو کوتاه و بلند دانه.

طیف گسترده ای از راه حل های اتوماسیون از جمله چاپ  retrofits ارتقا و توسعه یافته است. قابلیت های جدید از قبیل رنگ و برش کنترل ریجستر ( سنجاق ) نیز بهمراه دارد.

d420

مفهوم چاپ روزنامه سولنا در مهارت بسیار عالي، انتخاب منحصربفرد  و مفهوم افست رولی برابر یک عرض و تنها با یک راهنمای عمودی وب است. این یک طراحی منحصربفرد خاص برای مشتریانی که خواستار چاپ روزنامه ، مجلات، بروشور، کتاب و سایر چاپ و تجاری نیمه تجاری در سایز و تیراژ متوسط بر روی کاغذهای بدون پوشش و پوشش دار هستند است.

دستگاه چاپ سري  Solna D380 جمع و جورترین راه حل چند منظوره برای انطباق با تکنولوژی بالا و پیکربندی چاپ عمودی که موجب اشغال فضای کمی  میشود.

چاپ روزنامه سری  D390/D480/D680 ماشینهایی با سرعت بالا آخرین از نسل مدرنترین ماشین های چاپ روزنامه برای ایجاد حداکثر بازدهی است. اگر قصد سرمایه گذاری بر روی ماشین آلات چاپ روزنامه سولنا را دارید میتوانیم چندین پیشنهاد بر اساس کارکرد بالای اتوماتیک که میتواند بیشترین تنوع را حتی در صورت مواجهه با خاص ترین درخواستهای چاپی که در هر زمان ممکن است با آن مواجه شوید به شما ارائه دهد.

بدنه و كليه اجزا ماشین آلات سولنا بر اساس استحکام و دوام  طراحی شده و بر اساس سیلندر های چاپ bearless ساخته شده است. کیفیت بالای چاپ ، بهره وری بالا، عملیات سریع آماده سازی ، کاربری آسان و نگهداری عادی و بسیاری تجهیزات اختیاری عملیات بازگشت سرمایه گذاری شما را بهینه سازی و موجب اطمینان از رشد کسب و کار شما در آینده را میشود.


آخرین به روز رسانی ( شنبه 12 بهمن 1392 ساعت 22:39 )  

ریز آمار سایت


امروز:75
دیروز:73
ماه جاری:1133
ماه قبلی:2090
سال جاری:19038
سال قبل:39751
کل بازید:136502
روبات ها امروز:293

.در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

 Twitter   

cloob telegram instagram google whatsapp 

حاضرین سایت

 17 مهمان حاضر

تماس سریع

لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل نمایید.
*
*
*
*
Valid XHTML 1.0 Transitional W3C CSS Validation